CZ SK

Průchod pro ježky

Průchod pro ježky

Hodnocení produktu: 4.8/5 (5x)

Vaše hodnocení:

Novinka!

Jak pomoci ježkům v přírodě? Ježci potřebuji k životu velký prostor, a proto potřebují procházet skrz ploty. Ozdobný průchod z recyklovaného plastu se připevní na váš plot tam, kde umožníte ježkům průchod. Prospěšné a inspirativní pro okolí!

  • Cena: 326 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

ježek

Označení prostoru pro průchod pro ježky
Zakryje případné nerovnosti při dodatečném vyřezáváním otvoru v plaňkách plotu.

Díky nápisu a kresbě vypálené do desky je tento průchod i dobrá inspirace pro kolemjdoucí, že i oni by mohli snadno ježkům pomoci zprůchodněním svého plotu.
Ježci potřebuji k nalezení potravy, vody a vhodných úkrytů velký prostor, obvykle přesahující velikost běžné zahrady. Je proto skvělé jim umožnit snadný vchod i východ na vaší zahradu.
Stačí vybrat vhodné místo - nezapomeňte to předem prodiskutovat s případnými sousedy :) , vyříznout nebo vybourat ve zděném plotě otvor o rozměrech cca 15x15 cm a zkrášlit otvor naším ozdobným průchodem s kresbou přecházejícího ježka. Fotky jak postupovat jsou součástí výrobku. Ozdobný průchod můžete dát z jedné, nebo samozřejmě i z obou stran plotu. Přidělává se 4 vruty, dle typu plotu - ty nejsou součástí výrobku.

Specifikace:
Rozměry: 31,5cm x 28,5cm x 0,6cm
Hmotnost: 300g

Nový komentář

* (Povinné)

Chovatelské potřeby pro TEDDY králíky, hlodavce ježky a další mazlíčky! Vše pro Vaše miláčky!

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info