CZ SK

Masové granule pro ježky Brambles 900 g

Masové granule pro ježky Brambles 900 g

Hodnocení produktu: 4.88/5 (8x)

Vaše hodnocení:

Doporučujeme!

Nadstandardní, mimořádně kvalitní krmivo pro ježky!!! Top kvalita!!!

 • Cena: 139,90 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Brambles

Masové granule pro ježky Brambles 900 g

Top kvalita od nového výrobce specializovaného na potravu pro divoká zvířata.
Tyto granule nabízí kompletní a vyváženou potravu pro ježky, se základem kuřecího masa, ale také dostatkem vitamínů a minerálů.
Neobsahují umělá dochucovadla, barviva. Bez přidaného cukru.
Tato vyvážená kompletní strava nabízí správný poměr živin, vitamínů i minerálů pro divoké ježky, ale i pro ježky bělobřiché, kteří se chovají jako domácí mazlíčci.
Doporučené dávkování:
Každý večer podávejte plnou dlaň granulí pro jednoho ježka na talířek nebo do speciální mističky pro ježky (zakoupíte v našem obchodě). Vždy se ujistěte, že jste nezapomněli na mističku s vodou, hlavně v horkém počasí. Můžete kombinovat s masovou konzervou pro ježky Brambles.
Dostatek kvalitní potravy pro ježky je velmi důležitý v době rozmnožování a také na podzim, kdy si potřebují vytvořit tukové zásoby v těle na přezimování, a při podzimním dokrmování mláďat.
Ježek je milý noční soused a vždy potěší u srdce, slyšet jej štrachat při hledání potravy. Málo se ví, že ježek je pro každou zahradu velmi užitečný, protože sní mnoho, pro zahradníky neoblíbených, škůdců.
Bohužel ježků kolem nás ubývá, a tak potřebují pomocnou ruku. Umožněte jim přístup na vaši zahradu (rady jak na to, najdete na našem webu www.zivotnazahrade.cz).
Pravidelným krmením můžete nalákat ježky z okolí na vaší zahradu. Ti potom chodí na krmení pravidelně. Pokud u vás najde ježek i dostatek klidu a prostory pro denní úkryt (mrkněte na naší nabídku domečků pro ježky), je velká pravděpodobnost, že se u vás některý ubytuje natrvalo.
Pokud na podzim naleznete malého ježka, měl by mít na začátku listopadu hmotnost minimálně 500 g, aby měl šanci přežít zimu. Pokud v tuto dobu najdete ježka menšího, nebo pokud kdykoliv najdete ježka mimo úkryt ve dne (což není obvyklé), volejte do nejbližší ZS pro živočichy (www.zvirevnouzi.cz)

Odborné stanovisko k zásadám správné výživy ježků - článek ZDE!!! 

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

 • Masové granule pro ježky Brambles 2 kg

  Velmi kvalitní, vyvážená a kompletní výživa pro ježky, zaručeně bez...

  Novinka!

  Dostupnost: Na objednávku

  • 254,60 Kč s DPH
  • 325,50 Kč s DPH Sleva: 70,90 Kč
   ks
Chovatelské potřeby pro TEDDY králíky, zakrslé králíky, morčata, činčily, ježky a další mazlíčky! Kompletní sortiment pro Vaše miláčky!

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info