CZ SK

JR Sušený hmyz - proteinový koktejl 75g

JR Sušený hmyz - proteinový koktejl 75g

Hodnocení produktu: 4.29/5 (7x)

Vaše hodnocení:

Jedná se o směs čtyř druhů sušeného hmyzu - moučných červů, gammarusů, krevetek a kukel Bource morušového. Proteinový koktejl podávejte ježkům, potkanům, křečkům, velmi vhodný pro terarijní zvířata a hmyzožravé exoty. 

  • Cena: 138,90 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: K

Sušený hmyz - proteinový koktejl 

 

! Kvalitní možnost dočasné náhrady živé potravy !
 

Charakteristika: Jedná se o mix čtyř druhů sušeného hmyzu a to: larvy Potemníka moučného, korýšů Gammarus, krevetek a kukel Bource morušového. Tito sušení červi, kukly a korýši představují pro hmyzožravá zvířata výtečnou alternativu za živou potravu při jejím přechodném nedostatvu.

 

Po vysušení se měkká část těla hmyzu téměř ztratí, díky vysokému obsahu vody a zůstane uvnitř schránky. Barva směsi je světle červeno - hnědá a má charakteristický " hmyzí " pach.

 

Možnosti použití:

Sušený mix různých druhů hmyzu, je vynikající doplněk přirozené potravy pro teratijní zvířata a hmyzožravé exoty v případě jejího nedostatku, nebo jen spestřením běžného jídelníčku. Tuto směs dobře konzumují také vodní želvy, křečci džungarští a syrští, potkani, ježci, akvarijní ryby, aj.

 


Skladování a spotřeba: Sušený hmyz skladujte v dobře uzavřených PVC obalech, hlavně v suchu a chladnu, cca do 18 °C. Pokud vám zvlhnou, zaplísní.  

 

Sušený hmyz - proteinový koktejl 

Nový komentář

* (Povinné)

Chovatelské potřeby pro TEDDY králíky, hlodavce ježky a další mazlíčky! Vše pro Vaše miláčky!

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info